Враження одного дня!

14 червня 2017 року відбулась чергова екскурсійна поїздка до міста Києва. Було заплановано відвідати Конституційний Суд України, Державну скарбницю Національного Банку України та Музей грошей, а також виставку-музей досягнень братів Кличків.

У Конституційному Суді України нас зустріли привітні працівники. Завдяки цікавій розповіді ми змогли поринути в історію створення суду, ознайомитися з діяльністю Суду та структурних підрозділів Секретаріату Суду, оглянути музейну експозицію подарунків представників міжнародних організацій та конституційних судів інших країн, побувати в бібліотеці та архіві, а також відвідати зал судових засідань.

Виставка-музей досягнень братів Віталія та Володимира Кличків експонується в столичному НСК «Олімпійський», що неподалік від Конституційного Суду України. Спочатку переглянули мультимедійний фільм про історію нелегких перемог та спортивних досягнень братів. Мали можливість побачити чемпіонські пояси, халати, боксерські рукавички,  медалі і трофеї, здобуті протягом спортивної кар’єри, що супроводжували братів у боях і приносили удачу.

Екскурсія до Державної скарбниці Національного Банку України та Музею грошей виявилась дуже цікавою. У Державній скарбниці ми розглянули рідкісні ювелірні вироби, колекцію коштовного каміння, прикрас, подарованих скарбниці та знайдених її пошуковцями. Особливо цікавою була розповідь про виробництво перших зливків дорогоцінних металів для створення золотого запасу незалежної України, а також інформація про український бурштин, видобуток унікальних українських опалів.

З цікавістю відвідали Музей грошей, де представлено експозицію з історії грошового обігу в Україні. Велика частина музейних експонатів присвячена  сучасній гривні, особливостям її виробництва, дизайну, засобів захисту, серії ювілейних монет. На згадку кожен мав змогу виготовити власну монету.

Поїздка виявилась надзвичайно вдалою та неймовірно цікавою.

Відділ виховної та психологічної роботи