Впровадження гендерних підходів у діяльність Міністерства юстиції

09 квітня 2019 року представники відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Академії брали участь у засіданні робочої групи Міністерства юстиції України із впровадження гендерних підходів у діяльність Міністерства.

Цей захід проходив у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Структурою ООН з питань гендерної рівності й розширення прав і можливостей жінок та Міністерством юстиції України. У засіданні брали участь представники робочої групи з Міністерства юстиції України, представники служби Віце-прем’єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, представники ООН Жінки, ГО «Ла Страда-Україна» та ін.

Засідання робочої групи відкрив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, після чого з презентацією міжнародного досвіду стратегічного планування щодо включення принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у діяльність державних структур виступила Грейг Фроніга – міжнародна консультантка ООН Жінки.

Учасникам робочої групи було надано короткий звіт результатів гендерного аналізу спроможностей Міністерства юстиції України для виконання зобов’язань відповідно до міжнародних та національних законодавчих актів стосовно гендерної рівності та прав жінок, а також платформу для опитування щодо виявлення потреб працівників, підрозділів та всього Міністерства у розбудові спроможності навчання й підтримці з питань впровадження гендерних підходів для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.