Волонтерський тренінг

З 25 по 29 червня Чеське національне агентство з міжнародної освіти та досліджень спільно з організацією Beyond Borders та за фінансової підтримки Європейського Союзу організували і провели тренінг «Волонтерство за межами кордонів – створення партнерства для проєктів Європейського корпусу солідарності».

Метою тренінгу було знайомство з учасниками та їхніми організаціями, інституціями та установами, вивчення потенціалу та ініціатив, які проводить кожна організація в рамках програми Європейського корпусу солідарності. Протягом тренінгу учасники мали простір для діалогу та виявлення можливих майбутніх проєктів, обмінювалися контактами та ідеями, відпрацьовували потенційну співпрацю на конкретних діях щодо створення партнерства та обміну досвідом.

Академію Державної пенітенціарної служби на тренінгу представляла Римма Шмельова, молодший науковий співробітник відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва. Вона розповіла про активну позицію Академії у сфері освіти, специфіку діяльності, зазначила сильні сторони навчального закладу, акцентувала увагу на подальшій співпраці в рамках програми.

Нагадаємо, що у серпні 2021 року Академія Державної пенітенціарної служби пройшла акредитацію та отримала дозвіл – «Знак якості» на провадження діяльності в рамках програми Європейського корпусу солідарності в ролі відправної сторони (Quality Label – sending role).

Протягом сесійних занять на тренінгу учасники мали змогу детальніше дізнатися про інструменти роботи в межах програми Європейського корпусу Солідарності, механізм взаємодії між сторонами з різними ролями, отримати відповіді на питання організацій та інституцій без досвіду зазначеної діяльності, обговорити ключові моменти співпраці та спірні питання проєктної діяльності, створити план для подальшої спільної діяльності з організаціями-партнерами програми.