Візит української делегації до Польщі

Візит делегації Державної кримінально-виконавчої служби України до кампусу польського вищого навчального закладу SWWS (Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości) відбувся 27-28 червня.

Під час візиту до Каліша українська делегація ознайомилася з моделлю підготовки фахівців кримінально-виконавчої служби, відвідала навчальний корпус SWWS та колишню виправну колонію міста.

Головною метою візиту стало підтримання партнерських відносин з польськими колегами, обмін досвідом на міжнародному рівні. В ході візиту відбулося підписання угод про співпрацю між Департаментом з питань виконання кримінальних покарань та Академією Державної пенітенціарної служби з SWWS.

Документи підписували Сергій ГРЕЧАНЮК, начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Юлія ПЕТРОВСЬКА, в.о. ректора Академії Державної пенітенціарної служби та полковник, доктор Маріуш Курілович, проректор з операцій SWWS. Предметом угод стало науково-технічне співробітництво, обмін знаннями та досвідом, реалізація спільних наукових та дослідницьких проектів та можливості обміну студентами.

Візит дав можливість тісніше налагодити партнерство з нашими колегами в Польщі в галузі освіти для підготовки майбутніх працівників Державної кримінально-виконавчої служби України.