Візит молоді Академії до громадської організації “MART”

Молодь Академії Державної пенітенціарної служби відвідала громадську організацію “МАRТ” 25 липня. Метою організації є об’єднання громади для захисту прав людини.

Під час зустрічі координатор громадської приймальні Дмитро Науменко розповів про особливості правозахисної діяльності організації та актуальні напрями роботи у сфері захисту прав людини.

За ініціативи координатора громадської приймальні ГО «МАRT» представники Академії переглянули документальну стрічку режисера Івана Матвєєва «Історії сталевих людей», присвячену воєнним діям на території Чернігівської області. Фільм розповідає про невідомі моменти оборони Чернігова в лютому–березні 2022 року, а також героїзм і надзусилля захисників міста та звичайних людей.

Одним з нагальних завдань освітньо-виховного процесу в Академії є усвідомлення молодим поколінням необхідності документування воєнних злочинів. Обговоренню важливості збереження історичної правди про війну був присвячений кінець зустрічі, де кожен з присутніх міг розповісти про своє бачення та досвід.