Візит естонських колег до Пенітенціарної академії України

Візит делегації Міністерства юстиції Естонської Республіки до Пенітенціарної академії України відбувся 22 травня. 

Естонську делегацію представляли:

  • Райт Куусе (Rait Kuuse) – заступник Генерального секретаря. Генеральний директор служби в’язниць та пробації Естонської Республіки. Міністерство юстиції Естонської Республіки;
  • Тііна Унукс (Tiina Unuks) – радник заступника Генерального секретаря. Менеджер з розвитку. Міністерство юстиції Естонської Республіки;
  • Мерібель Молдау (Meribel Moldau) – проджект менеджер. Міністерство юстиції Естонської Республіки;
  • Тааві Сіру (Taavi Siru) – начальник відділу виконання покарань служби в’язниць та пробації Естонської Республіки. Міністерство юстиції Естонської Республіки;
  • Аін Анслан (Ain Anslan) – директор в’язниці Віру. Служба в’язниць та пробації Естонської Республіки;
  • Арго Томінгас (Argo Tomingas) – начальник воєнізованого підрозділу. В’язниця Віру;
  • Янар Лооріц (Janar Loorits) – начальник служби безпеки і розвідки. В’язниця Таллінну;
  • Лаура Кікас (Laura Kikas) – директор Естонського коледжу служби в’язниць та пробації Естонської Республіки. Естонська академія наук безпеки.

Під час заходу естонські колеги ознайомилися з діяльністю Пенітенціарної академії України як єдиного закладу вищої освіти, який підпорядковується Міністерству юстиції України і здійснює підготовку фахівців для ДКВС України, та Інституту професійного розвитку як структурного підрозділу ПАУ.

Естонські колеги представили загальну інформацію щодо функціонування служби в’язниць та пробації Естонської Республіки, розповіли про практику виконання покарань, систему підготовки пенітенціарного персоналу та роботу структурного підрозділу Естонської академії наук безпеки Коледжу пенітенціарної служби Естонської Республіки. 

Захоплива зустріч за участі заступника Міністра юстиції України Олександра Банчука стала платформою для обміну досвідом та знаннями між представниками ПАУ і колегами з Естонської Республіки.

Візит естонських колег – важливий крок у розвитку подальшої співпраці в питаннях виконання покарань та підготовки фахівців для пенітенціарної системи.