Візит міжнародних експертів

9 серпня 2017 року Академію Державної пенітенціарної служби відвідала експертна група проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

До складу робочої групи входили як міжнародні, так і національні експерти: Гінтарас Шведас, В’ячеслав Панасюк та Ірина Жаронкіна.

Метою візиту було ознайомлення з освітньою, науковою діяльністю та матеріально-технічною базою Академії Державної пенітенціарної служби для подальшого проведення моніторингу навчальних закладів, що входять до сфери управління Міністерства юстиції України.

Під час відвідин експерти зустрілись з керівництвом Академії, педагогічним колективом, курсантами, студентами та слухачами навчального закладу. Цікавились специфікою закладу, організацією освітнього процесу, науково-дослідним потенціалом та міжнародними зв’язками вишу. Під час неформальної бесіди з курсантами та студентами гості довідались про мотивацію щодо вибору майбутньої професії, про їх бачення розвитку кримінально-виконавчої служби в Україні, умови навчання, проживання в гуртожитку та режиму служби.

Наприкінці візиту експерти оглянули навчальні корпуси, медичну частину та гуртожиток.