Візит до польської Академії юстиції

Делегація Академії Державної пенітенціарної служби відвідала Академію юстиції в Республіці Польща з 28 по 30 серпня в рамках міжнародної співпраці.

Під час візиту наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники Академії ДПтС мали змогу дізнатися про позитивні практики діяльності профільного пенітенціарного закладу вищої освіти Республіки Польща.

Програма розпочалася з відвідання кампусу Академії юстиції в м. Каліші. Учасники ознайомилися з практикою використання навчальної платформи Moodle, долучилися до тактичних занять зі стрілецької зброї та відвідали закриту пенітенціарну установу, яка використовується як навчальна база для набуття і вдосконалення практичних навичок курсантів.

Під час другої частини робочого візиту, що проходив у Варшаві, представники Академії ДПтС зустрілися з польськими колегами та презентували свій заклад вищої освіти. Не обійшлося, звичайно, без обговорення та обміну досвідом щодо питань організації навчального процесу, наукової діяльності та міжнародної співпраці. З цікавістю делегація відвідала робочий слідчий ізолятор Białołęka та була присутня на урочистому засіданні Сенату Академії юстиції.

Висловлюємо слова подяки нашим польським колегам Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości за запрошення та позитивні практики.