Візит до Міністерства юстиції України

Слухачі магістратури Академії – старший лейтенант внутрішньої служби Кисельов Дмитро та лейтенант внутрішньої служби Чайка Владислав – 8 жовтня 2019 року відвідали заходи з нагоди Дня юриста в Міністерстві юстиції України.

Взявши участь у конкурсі з написання короткого есе щодо пропозицій роботи Міністерства юстиції, слухачі Академії були запрошені на урочисті заходи за участю керівництва Міністерства юстиції України, представників юридичних служб і мас-медіа, а також студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України.

На початку заходу гості з цікавістю слухали виступи керівництва Міністерства юстиції України щодо подальших напрямів роботи та перспектив розвитку ввіреного Міністерства, зокрема Державної кримінально-виконавчої служби України.

Загалом зустріч мала товариський характер, адже спілкування та обмін думками допомагає почути один одного і знайти відповіді на актуальні питання. Однозначно позитивним моментом візиту була також екскурсія будівлею Міністерства, що дало змогу поглибити знання й одержати купу нових вражень.