Візит до хорватських колег

Делегація Міністерства юстиції України у складі її заступників Олени ВИСОЦЬКОЇ та Олександра БАНЧУКА, заступника директора ДУ «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Юрія СТЕЦЕНКА, генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України Наталії ПАНЧУК, заступника директора ДУ «Центр пробації» Віктора ВАСЮКА, директора Інституту професійного розвитку Академії Наталії НАУЛІК здійснила візит до колег на запрошення Міністерства юстиції Республіки Хорватія. Поїздка відбулась завдяки підтримці Управління ООН із запобігання наркотикам і злочинності.

Під час різноманітних заходів проведено конструктивні зустрічі з керівництвом Міністерства юстиції Республіки Хорватія, пенітенціарної і пробаційної служби, тренінгового центру у Загребі. Практичний досвід функціонування установ у пенітенціарній системі Хорватії отримали під час відвідин установ виконання кримінальних покарань у Загребі, Турополє, Вараждіні, Легоплаві.

Директор Інституту Наталія НАУЛІК вивчала досвід пенітенціарної системи, системи підвищення кваліфікації та первинної підготовки працівників пенітенціарної системи Республіки Хорватія, який вкрай важливий для здійснення реформ в умовах євроінтеграції і функціонування в умовах воєнного стану.