Візії майбутнього: конституційний вимір повоєнного відновлення України та європейської інтеграції

Наукова бібліотека Пенітенціарної академії України пропонує до вашої уваги збірник матеріалів та тез виступів учасників ІІ Маріупольського конституційного форуму на тему «Візії майбутнього: конституційний вимір повоєнного відновлення України та європейської інтеграції», організованого Конституційним Судом України спільно із Програмою підтримки ОБСЄ для України від 6 жовтня 2023 року в м. Києві. 

14 березня 2024 року

Візії майбутнього: конституційний вимір повоєнного відновлення України та європейської інтеграції : ІІ Маріупольський конституційний форум : збірник матеріалів і тез (м. Київ, 6 жовтня 2023 р.).Київ : ВАІТЕ, 2023. 176 с.

Основними темами для дискусій були питання відновлення України після перемоги, зміни до законодавства на шляху до вступу до Європейського Союзу, зокрема і до Конституції України, та підпорядкування виконавчих органів під час війни і пріоритетність законодавчих актів. Порушено питання гендерної рівності та прав людей з обмеженими можливостями, важливості психологічної складової в роботі з потерпілими від російської пропаганди та агресії.