Виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до смт. Гончарівське Чернігівського району

7 грудня 2016 року з метою надання безоплатної первинної правової допомоги відбувся виїзд консультативного пункту Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області до смт. Гончарівське Чернігівського району.

У гарнізонному будинку офіцерів правові консультації військовим надавали начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, інспектор з контролю за виконанням доручень групи по роботі з особовим складом та громадськістю Чернігівського обласного військового комісаріату, полковник запасу Юрій Мисюра та старший викладач кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук Академії Державної пенітенціарної служби Тетяна Андрущенко.

Бійців цікавили питання матеріального забезпечення, спадкового законодавства, набуття і припинення права власності, питання реалізації громадянами права на безоплатну правову допомогу та ін.

Керівництво Головного територіального управління юстиції додатково розповіло військовим про новації та пілотні проекти Міністерства юстиції України, етапи реформування органів юстиції, удосконалення системи державної реєстрації нерухомості та бізнесу, он-лайн сервіси, діяльність громадських приймалень та виїзних консультативних пунктів.

Зацікавила молодих та неодружених юнаків, інформація про можливість проведення державної реєстрації шлюбу за 24 години. Представники управління юстиції розповіли, що треба зробити нареченим, для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, зазначили переваги такої реєстрації та назвали регіони, в котрих діє пілотний проект «Шлюб за добу».

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу