Вітання ректора з Днем знань

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року. 1 вересня – це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з вас. Попереду нелегкий, але цікавий 2017 ̶ 2018 навчальний рік. Набір курсантів та студентів цьогоріч дався нам непросто. Але ми змогли, ми перебороли труднощі на цьому шляху. Сідаючи за студентські лави, пам’ятайте, що ви зробили дуже відповідальний вибір у своєму житті. Слід пройти навчання в Академії, як школу мужності та самопізнання.

За підсумками вступної кампанії нашу дружну і згуртовану академічну родину поповнили близько 300 осіб.

У День знань ми традиційно віддаємо шану праці викладачів. Метою роботи потужного науково-педагогічного колективу Академії є надання вам сучасних глибоких теоретичних знань, практичних умінь та навичок, що допоможе Вам стати професіоналами найвищого рівня. Для цього в Академії створена сучасна матеріально-технічна база, яку ми постійно удосконалюємо.

Впевнений, що колектив Академії здатний вирішувати наскладніші завдання, що постають на нашому шляху. Ми всі разом щодня працюємо на наше спільне майбутнє.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, щастя, нехай цей навчальний рік принесе усім безліч нових емоцій і творчих здобутків!

З повагою ректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник внутрішньої служби О.М. Тогочинський