Вітання ректора з Днем Незалежності

Шановні колеги, курсанти, студенти!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого державного свята – Дня незалежності  України!

Цього року минає 26 роки, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй землі.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який згодом народ підтвердив на Всеукраїнському референдумі.

Ця визначна дата золотою сторінкою навічно увійшла в історію нашої держави, започаткувала новуепоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його відвічні демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи за для розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працьовитого народу! .

Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює Вас на нові звершення, добрі починання в ім’я Незалежної демократичної процвітаючої України – надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу.

З повагою, ректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник внутрішньої служби О.М. Тогочинський.