Вітання з Днем Конституції України

Шановні  співробітники, викладачі, курсанти та студенти!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Конституція  відкрила нам шлях до розвитку і зміцнення незалежної, демократичної, правової Української держави, вона вперше в  історії поставила пріоритетом захист прав і свобод громадянина, а тому День української конституції – це день громадянина України.

116257900Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.

Тому що, безсумнівно, найвищою соціальною цінністю була, є  та залишається людина, її життя і здоров’я, честь  і гідність, безпека і недоторканість. Отож , дотримуватися конституційних норм та бути гідним громадянином своєї країни – патріотичний обов’язок кожного з нас.

У цей святковий день зичу вам здоров’я та творчого натхнення, мудрості і далекоглядності, миру та благополуччя, високих досягнень та нових звершень заради реалізації принципів Основного закону нашої Батьківщини – народовладдя, гуманізму та законності.