Вітання

Шановні викладачі, співробітники, курсанти та студенти!

У житті кожного народу є події, які визначають його подальшу історію, сенс буття, місце у світовому просторі. Так і для кожного громадянина України є знаменні дати, які увійшли в їхні серця, такі як День Державного Прапора та День Незалежності України.

день-прапоруДень Незалежності – велике державне свято, символ національної та духовної єдності, волі та прагнення до свободи. За роки незалежності наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, нажаль, були і втрати …

Сьогодні на долю країни випали важкі випробування. Але «ми – народ, якого правди сила, ніким звойована ще не була». Ми спільними зусиллями, наснагою й працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави.

Від усієї душі зичимо вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, щедрої долі, миру, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання і незалежності України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

Зі святом!

Ректорат Академії ДПтС