Виставка «Освіта – шлях до дому»

6 лютого 2019 року курсанти факультету пробації Академії Державної пенітенціарної служби разом із начальником кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Разумейко Н.С., доцентом кафедри психології Дем’яненко Ю.О. та старшим науковим співробітником відділу наукової роботи та наукового співробітництва Шпартюк О.М. відвідали фотовиставку «Освіта – шлях до дому» в Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт».

Виставка присвячена питанню освіти засуджених, як одного із важливих чинників профілактики рецидивної злочинності. Як вважають організатори виставки, освіта потрібна не лише ув’язненому, але і суспільству. Адже якщо відбуваючи покарання, людина отримала певні навички, їй легше ресоціалізуватися після звільнення, стати частиною соціуму.