Віртуальна виставка літератури до Дня Незалежності України

Співробітники наукової бібліотеки вітають наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби з 32-ю річницею відзначення Дня Незалежності України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР скликала надзвичайне позачергове засідання й ухвалила постанову про проголошення незалежності України, а також Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі:

«Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України постановляє: вважати день 24 серпня Днем Незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України».

З метою розширення знань про історичний шлях боротьби українського народу за незалежність та суверенність своєї країни пропонуємо до вашої уваги тематичну віртуальну виставку «Історія України. Шлях до незалежності: від прадавніх часів до сьогодення».