Реформування пенітенціарної системи

22 березня 2018 року делегація Академії у складі наукових співробітників науково-дослідного центру Пузирьова М. С. та Іванькова І. В. взяла участь у ХІХ засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Міністерства юстиції України щодо реформування пенітенціарної системи.
На засіданні було обговорено інформацію про стан узгодження законопроекту «Про правовий статус засуджених, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, на території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, а також на території держави-агресора», питання щодо поліпшення кадрового потенціалу Державної кримінально-виконавчої служби України та інші важливі питання, пов’язані з реформуванням пенітенціарної системи.
Під час робочої зустрічі було прийнято рішення щодо залучення представників Академії до подальшої роботи за напрямом законотворчої діяльності, пов’язаної з реформуванням пенітенціарної системи України. 1