Випускники кафедри військової підготовки  склали присягу
21 серпня на плацу Академії ДПтС 122 слухача, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народу, ще 8 вже мають досвід служби в армійських лавах тож складали Військову присягу ще до початку навчання.
Навчання за програмою військової підготовки за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» в Академії протягом двох років проходили 130 майбутніх офіцерів запасу, у тому числі 30 дівчат. За два роки юнаки й дівчата вивчили військову техніку та зброю, тактичні прийоми ведення бойових дій, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу, набули навичок із тактики, вогневої підготовки, топографії, військової психології, опанували стройові прийоми та статути Збройних Сил України.
Вони успішно пройшли навчальний збір – головний іспит, завершальний етап перевірки знань та закріплення практичних навичок і вмінь, отриманих під час вивчення військових дисциплін. Після атестації і наказу Міністерства оборони України випускникам присвоять звання молодшого лейтенанта запасу.
З першим випуском кафедри військової підготовки та складанням присяги всіх присутніх привітав ректор Академії Олексій Тогочинський та почесні гості: Державний секретар Міністерства юстиції України Олена Богачова, заступник Міністра юстиції України Віталій Василик, Чернігівській міській голова Владислав Атрошенко.
Насамкінець настоятель Храму Михаїла і Федора Православної церкви України протоієрей Олег Сіренко благословив та освятив новобранців на військову справу.

Після закінчення урочистостей гості оглянули виставку військової техніки та озброєння підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, а також стрілецької зброї, яка використовується для підготовки офіцерів запасу.