Випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки

З 17.06. по 30.06 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби проходили курси первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 18 заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДКВС України.

Усі слухачі, які приїхали на навчання, проживали у гуртожитку навчального корпусу № 2 Академії та були забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в двомісних комфортних та сучасних кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розробленої викладачами Академії Державної пенітенціарної служби навчальної програми курсів первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

У вільний час зі слухачами були організовані та проведені екскурсії культурними та історичними місцями міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир та Антонієві печери.

30 червня 2019 року відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.
Усі слухачі виконали навчальну програму, успішно склали диференційований залік з фахової підготовки та отримали сертифікат про проходження курсів первинної професійної підготовки.