Випуск магістрів 2023

10 лютого 2023 р. в стінах Академії Державної пенітенціарної служби – закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання – відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Психологія».

Цього року дипломи отримали 64 випускника, 5 з яких – з відзнакою. Особлива увага присутніх була прикута до магістрів-офіцерів, які відповідно до персонального розподілу направлені для подальшого проходження служби в органах та установах виконання покарань, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України. Також дипломи магістрів отримали діючі працівники органів та установ виконання покарань, організацій різних форм власності тощо, які навчалися в Академії без відриву від професійної діяльності.

Захід відкрила в.о. ректора Академії Державної пенітенціарної служби Юлія Петровська, яка наголосила на тому, що урочистості з нагоди випуску магістрів стали можливими завдяки мужності та відвазі воїнів, загиблих у російсько-українській війні, а відтак закликала схилити голову та вшанувати хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто боровся за Україну. В.о. ректора привітала випускників та закликала їх бути вірними Присязі, українському народові та державі.

До привітань на адресу випускників долучилися почесні гості. Державний секретар Міністерства юстиції України Олена Богачова  привітала магістрів з отриманням дипломів та висловила слова вдячності науково-педагогічним працівникам Академії за їхній внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Зважаючи на євроінтеграційний рух України, заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук закликав випускників бути дотичними до реформування ДКВС і приведення її у відповідність до міжнародних стандартів. Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, полковник внутрішньої служби Сергій Гречанюк запропонував найкращим випускникам приєднатися до апарату очолюваного ним Департаменту в якості працівників. Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк побажала випускникам Академії успіхів в подальшій професійній діяльності та Перемоги усім українцям.

По завершенню урочистостей на магістрів Академії чекала фотосесія та спілкування з почесними гостями, адміністрацією ЗВО, а також науково-педагогічними працівниками.