Випуск 2023 року

Випуск в Академії Державної пенітенціарної служби – завжди урочистий та хвилюючий момент. Це рубіж, до якого лежить тривалий і непростий шлях здобувачів вищої освіти.

Випуск 2023 року особливий, бо навчатись прийшлось в період пандемії та воєнного лихоліття.

Попри складні виклики часу Академія ДПтС, гідно виконуючи покладену на неї державою місію, підтвердила свою спроможність забезпечувати безперервність і стабільність освітнього процесу та служби для курсантів.

Омріяні дипломи за спеціальностями:

  • Право
  • Психологія
  • Правоохоронна діяльність

отримали 274 курсанти та студенти 16 червня у залі  Чернігівського  обласного філармонійного центру фестивалів та концертів.

Урочистий захід по врученню дипломів відкрила в.о.ректора, кандидат історичних наук, доцент Юлія Михайлівна Петровська. Хвилиною мовчання  вшанували пам’яті загиблих у російсько-українській війні випускників Академії та воїнів-захисників.

У вітальній промові Юлії Михайлівни звучали гордість за кожного випускника, побажання успішної та щасливої життєвої дороги.

Заступник Міністра юстиції України Олександр Анатолійович Банчук, звертаючись до випускників Академії,  наголосив  про необхідність постійного професійного самовдосконалення, вивчення іноземних мов як необхідну умову євроінтеграційного курсу України.

Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Костянтинович Гречанюк побажав молодим фахівцям ДКВС України гідно зустріти будь-які життєві виклики та завжди неуклінно дотримуватись прав людини в установах виконання покарань.

Позаду залишились роки навчання, а попереду перед вже дипломованими фахівцями відкриваються нові горизонти набуття професійного досвіду та карʼєрного зростання.

Важливим фактором є 100% працевлаштування наших випускників-курсантів! Кожного з них чекає гарантоване робоче місце!

Перед студентами – випускниками відкриваються реальні можливості отримати роботу в органах юстиції, судовій ланці, прокуратурі, адвокатурі, органах державної влади та місцевого самоврядування, національній поліції, Службі безпеки України, державних та приватних підприємствах, закладах освіти.

Чимало випускників-бакалаврів прийняли рішення продовжувати навчання в магістратурі рідної Академії.

Життя продовжується!

Скоро стіни Академії наповняться голосами майбутніх пенітенціаріїв та студентів, які вже з нетерпінням очікують старту вступної кампанії.

Щасливої долі вам, дорогі наші  випускники!