Виконання постанов про накладення адміністративних стягнень

19 травня 2017 року в конференційній залі Академії кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу було проведено науково-практичний семінар «Виконання постанов про накладення адміністративних стягнень». Для участі були запрошені інспектор роти батальйону Управління патрульної поліції в м. Чернігові Департаменту патрульної поліції, викладачі Академії, курсанти та студенти 2-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби.

Мета семінару полягала в обговоренні учасниками актуальних питань, пов’язаних із проблемами виконання постанов про накладення адміністративних стягнень.

Присутні активно долучалися до обговорення теми семінару, цікавилися проходженням служби в патрульній поліції, видами постанов про накладення адміністративних стягнень, профілактичною та виховною роботою серед громадян України.

Кафедра адміністративного, цивільного

та господарського права і процесу