VІІІ Міжкафедральний науково-практичний семінар

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Долучаючись до святкування, 18 травня представники кафедр економіки та соціальних дисциплін і іноземних мов провели VIІ міжкафедральний семінар «Україна в мозаїці Європи». До участі були запрошені здобувачі вищої освіти першого курсу Академії.

Мета заходу – створення міжкафедрального та міждисциплінарного «простору для діалогу», в межах якого був запланований обмін результатами наукових розвідок щодо актуальних питань входження України до Європейського Союзу.

Презентовані учасниками доповіді охопили широке коло питань, які постали перед Україною щодо співпраці у сфері безпеки і оборони, долучення до європейської аксіосфери, представленості та обсягу релігійної свободи, варіативності шляхів економічної інтеграції України до ЄС. Окремим блоком виступів були доповіді стосовно участі України в програмах Темпус, Еразмус Мундус та Жана Моне. Крім того, стосувалися доповіді і таких нагальних питань, як: модель організації інтерактивного навчання іншомовного спілкування під час воєнного стану в Україні, оптимізація усної мовленнєвої діяльності курсантів на заняттях з англійської мови у ВНЗ з особливими умовами навчання та використання ігрових методів навчання для формування іншомовної комунікативної компетентності студентів.

Підбиваючи підсумки, учасники семінару дійшли спільної думки про те, що Україна має виконати ще безліч завдань, які дозволять у майбутньому бути яскравою складовою в мозаїці країн Європейського Союзу.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін,

кафедра іноземних мов