Вихідний день курсантів в столиці нашої Батьківщини – Києві

25 березня 2017 року

Вихідний день курсантів в столиці нашої Батьківщини – Києві

Вихідного суботнього дня на співробітників та курсантів 1-го та 2-го курсу Академії очікувала насичена програма, а саме – поїздка до м.Києва.

Спочатку відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. З перших хвилин перебування на території музею вразила велич монумента Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого куточка Києва. Не залишили байдужими скульптурні композиції «Форсування Дніпра», «Передача зброї» та чаша «Вогонь слави». Головний експозиційний музей розкрив всю історію Другої світової війни, історію перемоги радянського народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, показав всю жорстокість, з якою винищувався наш народ. З цікавістю розглядали фото, документи та інші музейні реліквії, розміщені в 16 залах загальною площею 5 тис. кв. метрів, що налічують понад 15 тисяч музейних експонатів. Також відвідали виставку бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках, містить зразки військової техніки періоду Великої Вітчизняної війни та післявоєнних років, змогли не тільки оглянути зразки зброї ззовні, а й посидіти за штурвалом гелікоптера Мі-24 В.

Відвідавши Національний музей історії України у Другій світовій війні, всі вирушили в бік Києво-Печерської Лаври. Багато білокаменних церков із золотими банями розташувалося серед купи дерев на лівому березі Дніпра. Справжні ченці в чорному одязі, багато прихожан, дзвони і служба Божа у храмі причарувала душі. Києво-Печерська Лавра заворожила своїм масштабом, величчю, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна.

А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця — Хрещатик. Всі мали змогу насолодитися неспішною прогулянкою Хрещатиком, відчути атмосферу міста.

Ця подорож залишила приємний, незабутній слід, сприяла розширенню світогляду курсантів, збагаченню яскравими враженнями та  позитивними емоціями.

Сектор зв’язків із засобамимасової інформації та громадськістю