Тиждень права: Центр надання адміністративних послуг

У рамках Всеукраїнського тижня права слухачі 351 навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби разом з доцентами кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Аніщенко В.О., Крупко Я.М. відвідали Центр надання адміністративних послуг.

Начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Хардіков В.В. та начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Голован О.Г. провели цікаву екскурсію й ознайомили із завданнями та функціями, які покладаються на Центр надання адміністративних послуг. Під час екскурсії у слухачів виникала велика кількість запитань, на які вони отримували чіткі та ґрунтовні відповіді компетентних фахівців Центру. Цікавою стала інформація про те, що з 2018 року з’явиться нова послуга – оформлення біометричного закордонного паспорта.

Зустріч справила на екскурсантів позитивне враження та збагатила їх новими знаннями про діяльність Центру надання адміністративних послуг.