Відкриття науково-публіцистичної банерної виставки «Надія наша в Бозі»

25 листопада 2016 року курсанти Академії відвідали Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, де відбулося відкриття науково-публіцистичної банерної виставки «Надія наша в Бозі», наданої Національним музеєм «Меморіал пам’яті жертв Голодомору» та приуроченої до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Виставка присвячена вшануванню тих, хто загинув у страшні часи Голодомору. На ній були представлені фотоматеріали про Україну 1932-1933 років, фотографії людей, яким вдалося вижити в ті трагічні часи, репортажі з життя селянства.

Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, – не підлягає забуттю…

Також курсанти Академії зазирнули до зали, де проходить виставка «Пам’яті Великої трагедії», приуроченої 75-річчю масових знищень єврейського населення. Екскурсію по виставці провела завідувачка науково-освітнім відділом Шульга Катерина Григорівна, яка розповіла, що ця виставка є результатом співпраці музею з Благодійним єврейським фондом «Хесед Естер».

Вона ознайомила присутніх з світлинами місць масових поховань розстріляних євреїв на Чернігівщині та з представленими в експозиції живописними роботами народного художника України, учасника Другої світової війни І.Тартаковського (1912-2002). Його твори «Сльози Бабиного Яру», «Остання путь», «Євреї та політруки – виходьте!», «Військовополонені в руках німецьких фашистів. Вересень 1941 року», «Євреї військовополонені у концтаборі. м.Кіровоград. 1941рік», «Непереможені. Варшава. Гетто», «Оглянись і згадай» розкривають трагічну тему Голокосту. Ця тема продовжена триптихом художника В.Трусова «Бабин Яр» та одноіменним полотном М.Матяхіна.

Сектор виховної та психологічної роботи