Відкриті лекції

На цьому тижні в Академії Державної пенітенціарної служби доцентами кафедри економіки та соціальних дисциплін полковником внутрішньої служби Олександром Любичем та підполковником внутрішньої служби Аллою Попружною були проведені відкриті лекції.

Зокрема, 09.09.2020 року відбувалась відкрита лекція з курсу «Історія України» на тему «Східні слов’яни та Київська Русь». Метою лекції було висвітлення передумов виникнення ранньосередньовічної держави Київська Русь, знайомство з історіографією теми, формування вміння орієнтуватись у періодизації історії України та виховання почуття патріотизму.

10.09.2020 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Історія української культури» на тему «Первісна культура». Метою лекції було розкриття передумов формування української культури у найдавніші часи, набуття знань з періодизації первісного суспільства та виховання в курсантів і студентів поваги до культури українського народу.

Завдяки педагогічній майстерності науково-педагогічних працівників, доцільного використання засобів наочності, зв’язку з аудиторією під час лекцій висунуті мета і завдання були досягнуті.

На відкритих лекціях були присутні співробітники Академії Державної пенітенціарної служби, які надали позитивні відгуки на проведені заняття.