Відкрита лекція «Економічний потенціал національної економіки»

4 вересня 2019 року доцентом кафедри економіки та соціальних дисциплін Крістіною Сіренко було проведено відкриту лекцію на тему  «Економічний потенціал національної економіки».

Під час лекції дослідили та обґрунтовували сутність та роль економічного потенціалу національної економіки, оцінили та проаналізували основні складові економічного потенціалу, класифікацію його видів та актуальні проблеми ефективності використання потенціалу економіки України.

На відкритому занятті були присутні студенти першого курсу Академії Державної пенітенціарної служби, а також представники професорсько-викладацького складу, відділу науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва, наукової бібліотеки.