Відбулася реєстрація абітурієнтів на заочну форму навчання

27 липня 2016 року в Академії Державної пенітенціарної служби, в терміни визначені Правилами прийому, відбулася реєстрація абітурієнтів на заочну форму навчання, які вступають на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра за державним замовленням на базі повної середньої освіти, на 3 курс для здобуття ступеня бакалавра за кошти фізичних та юридичних осіб на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з галузі знань «Право» та які вступають до Академії для здобуття ступеня магістра зі спеціальності «Право».

Захід розпочався із шикування на плацу Академії. Перед абітурієнтами виступили начальник факультету заочного навчання та підвищення кваліфікації працівників Зливко С.В. та відповідальний секретар Приймальної комісії роботи Дрижак В.В.

Вступників та їх батьків було поінформовано про порядок та особливості проведення вступної кампанії у 2016 році: строки проведення вступних випробувань, порядок конкурсного відбору, надали роз’яснення щодо порядку подання заяв, оприлюднення результатів рейтингового списку та терміни зарахування вступників, відповіли на запитання абітурієнтів та батьків.

Після цього у двох найбільших аудиторіях Академії вступники написали заяви на вступ, які згодом було зареєстровано.

Вже з 28 по 30 липня абітурієнти складатимуть вступні випробування, а 1 серпня будуть оприлюднені рейтингові списки рекомендованих до зарахування.

Сектор у зв’язках із засобами
масової інформації та громадськістю