Видатні постаті психології: історія, сучасність і перспективи

21 квітня представники кафедри психології і кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Академії ДПтС взяли участь у І всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня психолога «Видатні постаті психології: історія, сучасність і перспективи». Організатор заходу – кафедра практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів).

З доповіддю «Розвиток компонентів професійної компетентності офіцерів на основі інтеграційного підходу: психолого-педагогічний аспект» на пленарному засіданні виступила професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Академії Державної пенітенціарної служби доктор педагогічних наук, професор Вікторія Аніщенко.

До роботи секції «Психологічна допомога в умовах воєнного часу» долучилась професор кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби доктор психологічних наук, професор Тетяна Данильченко – з темою «Особливості надання психологічної допомоги у воєнний час». Начальник кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби кандидат психологічних наук, доцент Оксана Мірошниченко виступила з темою «Психологічна допомога засудженим в умовах воєнного часу». «Прояви посттравматичного стресового розладу у військовослужбовців» – тема доповіді, яку представила доцент кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби кандидат психологічних наук Юлія Борець.

У роботі секції «Міждисциплінарні аспекти психології» взяли участь доцент кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби кандидат психологічних наук, доцент Юлія Дем’яненко з темою «Професійна рефлексія як умова безперервного розвитку фахівця» та Сергій Єрмак, доцент кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат педагогічних наук, доцент – з темою «Роль пізнавального інтересу і потреби в пізнавальній діяльності у формуванні у студентів ключових предметних компетентностей».

Кафедра психології, кафедра педагогіки та гуманітарних дисциплін