Вибори голови студентського та курсантського самоврядування

В Академії ДПтС пройшли вибори голови студентського та курсантського самоврядування.

До кожної навчальної групи протягом дня заходила виборча комісія з опламбованою скринею, кожному курсанту та студентувидавався один бюллетень, на якому потрібно було поставити відмітку навпроти того кандидата, якого він хотів бачити на місці голови самоврядування. В бюлетні було представлено шість кандидатів, серед яких йшло голосування.

У виборах прийняли участь всі студенти та курсанти всіх навчальних курсів Академії.

За результатами виборів, головою студентського та курсантського самоврядування було обрано сержанта внутрішньої служби Афанасенко Андрія (3 навчальний курс).

Вітаємо Андрія з призначенням на відповідальну посаду. Бажаємо бути активним, відстоювати студентські та курсантські інтереси та ідеї й втілювати їх у життя.

Удачі в складній та кропіткій роботі!