Вибори голови студентського та курсантського самоврядування

10 жовтня 2017 року в Академії  відбулися вибори голови студентського та курсантського самоврядування.

Загалом у виборах взяли участь 544 студенти та курсанти всіх факультетів та навчальних курсів Академії.

Кожному курсанту та студенту, які виявили  бажання взяти участь у виборах, видавався один бюлетень, на якому потрібно було поставити позначку навпроти того кандидата, якого б він хотів бачити на місці голови самоврядування. У бюлетені було представлено двоє кандидатів ― сержант внутрішньої служби Афанасенко А.С., курсант 142 навчальної групи, та молодший сержант внутрішньої служби Васильченко О.С., курсант 125 навчальної групи.

За результатами виборів головою студентського та курсантського самоврядування було обрано сержанта внутрішньої служби Афанасенка Андрія (4-й навчальний курс).

Вітаємо Андрія з повторним призначенням на посаду голови курсантсько-студентського самоврядування. Бажаємо йому натхнення бути активним, відстоювати студентські та курсантські інтереси та ідеї і втілювати їх у життя.