Інформаційно-просвітницькі уроки за програмою Вибір

З 20.03.17 р. по 25.03.17 р. курсанти 2-го курсу провели інформаційно-просвітницькі уроки в загальноосвітніх школах № 4, 7, 12, 14, 18, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 34, 35 м. Чернігова за програмою ВИБІР – 5: профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності серед неповнолітніх.

З 20.03.17 р. по 25.03.17 р. курсанти 2-го курсу на високому рівні провели інформаційно-просвітницькі бесіди за програмою ВИБІР – 5: профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності з учнями 5 класів загальноосвітніх шкіл № 4, 7, 12, 14, 18, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 34, 35 м. Чернігова, згідно з погодженим графіком із адміністраціями вищеназваних навчальних закладів.

Головна мета даної програми – роз’яснення прав, свобод, обов’язків дитини відповідно до міжнародного та національного законодавства, правове виховання, попередження протиправної поведінки, формування негативного ставлення до вживання спиртних напоїв, тютюну, протидія незаконному обігу наркотиків.

У процесі проведення занять учні зацікавлено, відверто, активно висловлювали свої думки щодо відповідального вибору, який принесе дитині позитивні наслідки в майбутньому житті.

Заняття відбулись у щирій, теплій обстановці, взаєморозумінні дітей із тренерами щодо необхідності та дієвості даної програми. Школярі з нетерпінням очікують наступної зустрічі із курсантами-тренерами.

Запорукою стали знання, які курсанти отримали протягом навчання в Академії, тренінги з підготовки до проведення даної програми.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права