Академія серед переможців VI Міжнародного студентського саміту

Уже шостий рік поспіль Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» проводять міжнародний конкурс для активної студентської молоді. Тема саміту: «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Цього року команди надсилали свої наукові проєкти з відеороликами. Серед переможців саміту – команда Академії Державної пенітенціарної служби.

Науковий проєкт та відеоролик на тему: «Правове регулювання трудових прав засуджених», які було підготовлено Кисельовим Дмитром, Чайкою Владиславом та Личиком Олександром під науковим керівництвом кандидата наук з державного управління Денисенко Катериною Вікторівною, нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

Загалом до організаційного комітету надійшло 25 проєктів з різних регіонів України, а також Білорусі, Польщі, Казахстану. Оцінювання проєктів здійснювалося міжнародним журі у складі визнаних національних та міжнародних фахівців у сфері права, представників органів влади, політиків тощо.

Наукове товариство курсантів (студентів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених

 

Відеоролик команди Академії можна переглянути за наступним посиланням: