Вечірні бесіди про важливе

«Права людини в еру інноваційних технологій та нових можливостей» – так називались вечірні бесіди для здобувачів вищої освіти, що відбулися в Академії ДПтС  29 вересня з нагоди відзначення Європейської ночі науковців. Захід організували і провели Наукове товариство Академії спільно зі старшим викладачем кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Максимом Пузиревським, за ініціативи здобувача вищої освіти юридичного факультету Максима Найборовського.

Учасники вечірніх бесід мали нагоду обговорити актуальні проблеми прав людини четвертого покоління, а саме:

  • суть права на просту мову (plain language);
  • особливості забезпечення прав людини в умовах неконвенційної війни;
  • доцільність запровадження процедури евтаназії в Україні;
  • необхідність закріплення права людини на одностатеві шлюби в Україні;
  • з’ясували, чи є позитивною дискримінацією або порушенням прав людини заборона жінці працювати на небезпечних для здоров’я роботах;
  • обговорили проблеми на шляху до реалізації права людини на зміну статі та визначити роль права людини на доступ до інтернету як центрального права людини ХХІ сторіччя.

З доповідями виступили здобувачі вищої освіти юридичного факультету Андрій Самохатко, Вероніка Виштак, Микола Паламар та здобувачі вищої освіти факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних і юридичних осіб Поліна Чміль і Вікторія Петрикей. Модераторкою заходу була голова Наукового товариства Академії Ірина Борко.