У динамічному світі постійних новацій штучний інтелект є надзвичайно корисним допоміжним інструментом професійної діяльності, зокрема – у сфері освіти. Які нові можливості ШІ приносить у світ освіти та як це може змінити навчальний процес?
Про це та багато чого іншого розповів начальник навчального відділу ПАУ доктор філософських наук, доцент Володимир СПІВАК на вебінарі «Штучний інтелект в освіті: можливості та перспективи».
Лекція охоплювала:
- ключові аспекти впровадження штучного інтелекту в освітній процес;
- сучасні способи застосування штучного інтелекту у викладанні;
- вплив ШІ на якість освіти та навчальні досягнення здобувачів вищої освіти;
- переваги використання інтелектуальних систем для підготовки до занять;
- можливості створення методичних і дидактичних матеріалів, індивідуалізації навчального процесу та підвищення ефективності навчання.
Учасники заняття обмінювалися думками й досвідом щодо інтеграції штучного інтелекту в навчальну практику. Захід супроводжувався наданням практичних рекомендацій щодо подальшого використання штучного інтелекту в освіті та професійного зростання викладачів у цьому напрямі.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-15-33-28-1024x636.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-16-17-45-1024x636.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-15-49-11-1024x636.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-15-31-07-1024x582.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-16-01-12-1024x636.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/Screenshot-at-Mar-14-16-12-58-1024x636.png)