V тур Чемпіонату України з футзалу серед команд ВНЗ

28 лютого 2017 року на майданчику Черкаського палацу спорту відбувся V тур Чемпіонату України з футзалу серед команд вищих навчальних закладів Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) сезону 2016-2017 рр.

Чернігівці гостювали у футболістів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля команди «Рятівник», які багато років є учасниками цих змагань.

З самого початку гри боротьба точилася на кожному клаптику поля, за кожен м’яч. Коли на сьомій хвилині першого тайму чернігівці повели у рахунку 2:1 трибуни з місцевими вболівальниками затамували подих. Але тут далася взнаки неоднозначна суддівська оцінка у деяких спірних моментах. В одному з таких моментів молодий воротар «Сіверян» отримав ушкодження, що у підсумку вплинуло на гру всієї команди. У другому таймі чернігівці намагалися відновити рівновагу, замінивши воротаря п’ятим польовим гравцем, але часу нажаль не вистачило. Остаточний підсумок матчу 3:9 на користь господарів майданчику.

Хлопці – борітеся і поборите! Щоб не сталося, ми все одно віримо в Вас!