V тур Чемпіонату України другої ліги з футзалу

09 лютого 2018 року збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського національного технологічного університету з футзалу в місті Суми зіграла V тур Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

У першій десятихвилинці терези фортуни гойдалися в напрямках двох воріт з рівною кількістю гольових моментів, але господарям майданчику, команді «Сумихімпром-СДПУ», першим усміхнулася вдача і вони забили гол. Згодом володарі фортуни ще двічі закріпили перевагу.

У другому таймі чернігівці відіграли один м’яч та в черговий раз нашим хлопцям не вистачило досвіду гри на рівні команд Другої ліги України. Ще двічі воротар команди «Академія-ЧНТУ» був засмучений нападниками господарів, які встановили остаточний рахунок матчу 5:1 на свою користь.