В ОДУВС відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

24 листопада 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Кримінально-правові та кримінологічні аспекти протидії злочинності».

Основні напрями роботи наукового заходу: «Проблеми законотворчості: шляхи удосконалення», «Застосування норм кримінального законодавства у механізмі протидії злочинності», «Запобігання злочинності в Україні: науково-теоретичні та практичні проблеми», «Реформування пенітенціарної системи в сучасних умовах» та «Новітні підходи щодо запобіжної діяльності: сучасний стан та зарубіжний досвід».

На початку пленарного засідання до гостей та учасників конференції зі вступною промовою звернувся ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Слово для виступу було надано ректорові Академії Державної пенітенціарної служби України д.п.н., доценту, заслуженному працівнику освіти України полковнику внутрішньої служби Тогочинському О. М., який поділився своїми думками з приводу реформи пенітенціарної системи та специфіки підготовки персоналу.

Участь у конференції взяли науковці, аспіранти, магістри, курсанти, студенти та практичні працівники, які здійснюють науковий пошук за вищезгаданими напрямами.

За результатами роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції видано збірник тез наукових доповідей учасників заходу.

За матеріалами ОДУВС