В Академії відзначили День вишиванки

Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

До відзначення цього свята долучились співробітники, курсанти та студенти Академії.

18 травня відбулись різноманітні заходи. Спочатку курсанти, студенти та співробітники Академії, вбрані у вишиті сорочки, створили прапор України із синьо-жовтих кульок, потім курсанти факультету пробації та студенти Академії вирушили до Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді для перегляду документальної стрічки про українські вишиванки «Спадок нації».

Найяскравішим моментом цього дня стали насправді щасливі обличчя маленьких діточок, яким курсанти та студенти подарували синьо-жовті кульки.