В Академії МВД Грузії відбулась міжнародна конференція

20-21 жовтня 2016 року в Тбілісі (Грузія) була проведена дводенна міжнародна конференція на тему «Роль психосоціальних характеристик злочинної поведінки в галузі попередження злочинності”, за ініціативи Академії Міністерства внутрішніх справ Грузії та за технічної підтримки агентства TAIEX та Европейської Комісії.

Конференція була відкрита ректором Академії Гіві Міканадзе та представником делегації Європейського союзу в Грузії Вінсентом Рей. В міжнародній конференції взяли участь психологи з Азербайджану, Арменії, Білорусії, Грузії, Молдови та України. Академію Державної пенітенціарної служби від України представляла начальник кафедри психології Мірошниченко Оксана Миколаївна. Кандидат психологічних наук. доцент. Поряд з психологами різних країн участь взяли експерти з Великобританії, Швеції, Норвегії та Нідерландів. Конференція була спрямована на обмін досвідом та підвищення кваліфікації експертів і психологів для попередження злочинності.

Учасники заходу представили результати своїх досліджень де обговорювалися такі питання, як роль психологів у правоохоронній системі Грузії, психосоціальні характеристики вбивств правопорушників і відповідних превентивних заходів, психо-соціальних чинників ризику злочинності серед неповнолітніх, психосоціальні характеристики крадіжок і їх роль у попередженні злочинності.

В рамках конференції були створені робочі групи, члени яких опрацьовували різні стратегії попередження злочинності. Крім того, обговорення які проводились у робочих группах були зосереджені на виявленні факторів психосоціального ризику, пов’язаного з різними видами злочинів і їх застосуванню в здійсненні заходів щодо попередження злочинності.

Учасники конференції також відвідали Академію внутрішніх справ Грузії, ознайомившись з навчальним процесом та матеріально-технічним забезпеченням установи. Зарубіжні експерти високо оцінили проекти, що реалізуються в Академії і висловили бажання впровадження деяких проектів в своїх країнах.

Кафедра психології