В Академії ДПтС відбулися кураторські дні

Курсанти 137 н.г. провели вихідний день спільно з куратором підполковником внутрішньої служби А.В.Попружною, відвідавши історичні місця давнього Чернігова. Курсанти оглянули архітектурні пам’ятки Київської Русі та доби Гетьманщини. Особливе зацікавлення викликало знайомство з історією Чернігівського колегіуму, заснованого у 1700 р. за підтримки І. Мазепи.

  

Курсанти 142 навчальної групи разом з куратором Настоящою У.В. в рамках проведення вихідного дня з виїздом відвідали Менський зоопарк та організували вихід на природу до річки Десни. Відпочинок на природі згуртовує колектив та дає поштовх до подальшої ефективної роботи та навчання. Командні змагання об’єднають курсантів та налаштують на продуктивну конкурентну боротьбу. А після цього є нагода розслабитись посиденьками біля вогнища з гарною та душевною розмовою біля нього.

Відпочивши біля річки вирушили на екскурсію до Менського зоопарку. Зоопарк міста Мена – єдиний в Україні, який розташований в райцентрі. Заснований в 1977 р. місцевим любителем природи Г. Полосьмаком. Колишній сержант міліції організував у своєму домі зооуголок, який з часом переріс в приватний зоосад, а потім і в зоопарк загальнодержавного значення. Тут мешкають 560 тварин більш ніж 120 видів. Найбільший інтерес відвідувачів викликають примати (мавпочки Василь і Ніна), тигр, лев, бурі ведмеді, бізони, антилопи Нимогау, верблюд, крокодили, пітони.

  
    

Курсанти 121 навчальної групи разом з куратором Мірошниченко О.М. відвідали розважально-туристичний комплекс «Золотий Берег». Курсанти розповідали цікаві історії, грали в рухливу гру Magiccatchballset та в цікаві настільні та інтелектуально-розважальні групові ігри. Цей захід допоміг ще більше зблизитись, дізнатись один про одного та гарно провести всім вільний час.

  

Викладачі Академії в рамках «Дня куратора» провели з курсантами та студентами Академії заходи виховного та патріотичного характеру. Курсантами були відвідані історично-культурні пам’ятки стародавнього Чернігова, кінотеатр ім. Щорса. В організації та проведенні заходів приймали активну участь: голова ради кураторів – Боднар Ігор Володимирович, куратори навчальних груп Співак Володимир Васильович та Сикал Максим Миколайович.

  
  

Всі повернулися до Академії з приємними враженнями та емоціями.