В Академію завітали майбутні абітурієнти

15 січня в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Про правила вступу до Академії у 2022 році та спеціальності, особливості вступу на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб, наявність умов для всебічного розвитку як курсантів, так і студентів розповіла начальник факультету заочного та контрактного навчання Олена Низовець. Начальник навчального відділу Володимир Співак, зокрема, зупинився на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосив, що детальну інформацію кожен охочий може знайти на офіційному вебсайті Академії.

Про особливості відбору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання за державним замовленням та вимоги до оформлення особових справ повідомила начальник відділу по роботі з персоналом Світлана Вороніна.

Усі охочі мали змогу відвідати різноманітні пізнавальні майданчики, дотичні до спеціальностей, за якими готують майбутніх фахівців: Школа детектива: фоторобот та дактилоскопія, Пізнай себе – психологічні тести, Економічна платформа, а також виставку зразків озброєння та спецзасобів.

Окремо представлено виставку військового майна та спорядження кафедри військової підготовки, що функціонує в Академії ДПтС, готуючи офіцерів запасу ЗСУ.