Урочисті збори трудового колективу в ПАУ

Сьогодні, 22 квітня, відзначається 26-та річниця утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання кримінальних покарань, фундаментальними принципами роботи якого є забезпечення законності, правопорядку та стабільності в суспільстві.

За останні роки ця потужна та велика команда, важливою частиною якої є і Пенітенціарна академія України, провела грандіозну роботу над комплексним реформуванням системи та розбудовою європейської України🇺🇦.

Пенітенціарна академія України є закладом вищої освіти, де закладається фундамент змін: формується нове покоління обізнаних фахівців ДКВС України — свідомих, мотивованих та високо освічених; постійно удосконалюються навички та підвищується кваліфікація вже працюючих в установах колег. Саме тому кожен рік для нас — це черговий етап розвитку та вдосконалення, за яким стоїть злагоджена робота кожного представника ДКВС України, наполеглива освітньо-наукова праця та тісна взаємодія з національними та міжнародними партнерами.

Надзвичайно цінуємо кожного фахівця колективу ПАУ!
З нагоди річниці в ПАУ відбулися урочисті збори трудового колективу, які стали чудовою можливістю віддячити нашим колегам та колежанкам і відмітити їх заслуженими нагородами. За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, високі результати у службовій діяльності працівникам ПАУ були вручені Подяки Міністерства юстиції України, Грамоти Пенітенціарної академії України та присвоєні спеціальні звання. Особливо активні та успішні в навчанні здобувачі вищої освіти ПАУ отримали Подяки.

Щиро вітаємо кожного та кожну, хто є частиною кримінально-виконавчої системи України!
Бажаємо успіхів у службовій діяльності, кар’єрного зростання, жаги до розвитку та кращих змін!