Урочисті заходи до Дня Державного Прапора

23 серпня, о 9 годині, на плацу Академії Державної пенітенціарної служби відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, а також заходи до 26-ї річниці Незалежності України. Особовий склад Академії виконав Державний Гімн  України та пройшов урочистим маршем у супроводі оркестру Академії.

З вітальними словами до курсантів та студентів звернувся проректор Академії полковник внутрішньої служби Шеремета О.П.: « У житті кожного народу є події, які визначають його подальшу історію, сенс буття, місце у світовому просторі. Так і в українців є знаменні дати, які увійшли в їхні серця, такі як День Державного Прапора та День Незалежності України. Ми  святкуємо свою державність, до якої український народ йшов довгі роки. Тисячі і тисячі наших пращурів поклали за неї свої життя. На жаль, і сьогодні, у ХХІ столітті, проливається кров її захисників. Але ми зробимо все, аби Україна жила і процвітала».

Після урочистої промови для курсантів пролунала пісня у виконанні курсанта 4-го курсу Юлії Дриги «Моя Україна» та вірш «До Українців» у виконанні курсанта 4-го курсу Мирослави Дмитрів.