Урочисте складання присяги

14 вересня у Чернігові біля Пагорбу Слави склали Присягу на відданість Українському народові курсанти 1-го навчального курсу Академії Державної пенітенціарної служби.

 Під час урочистої церемонії Присягу на відданість Українському народові склали 113 курсантів і 58 студентів отримали вітальні листи, серед яких майже половина дівчата. Вони навчаються на 1-му курсі денної форми в Академії ДПтС на юридичному факультеті та факультеті пробації. Загалом цього року лави навчального закладу поповнили 486 молодих людей, які протягом наступних років будуть опановувати спеціальності «Право», «Психологія», «Економіка» та «Правоохоронна діяльність» з усієї України.

Привітати першокурсників з визначною подією в їхньому житті прибули заступник директора департаменту Міністерства юстиції України Анатолій Лонський, заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова,голова Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко, начальник 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту полковник Степан Гута, Народний депутат України Олександр Кодола, а також керівники обласних і міських державних установ та силових відомств.

Першою з вітальними словами до курсантів звернулась, заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова, яка наголосила, що кількість дівчат серед курсантів збільшується, серед першокурсників їх майже половина. За ці роки жінки показали, що можуть захищати Україну. «Присягнувши на вірність народові, Ви взяли на себе високі зобов’язання, і стали безпосередньо причетними до долі своєї країни. Упевнений, що кожен з Вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру і спокою в Україні»

Серед інших до першокурсників звернувся начальник 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту полковник Степан Гута. Він побажав, щоб слова, зачитані курсантами під час складання Присяги на відданість Українському народові, стали для них життєвими орієнтирами.

Зі словами віри у своїх дітей, побажаннями миру, добра та успіхів у навчанні до курсантів звернулася мати першокурсника Ігоря Алексеєнка Анна Алексеєнко.

За традицією, після привітань на знак вшанування пам`яті загиблих воїнів першокурсники поклали квіти до могили Невідомого солдата.

Окрасою свята стало виконання курсантами стройових вправ плац-параду та виступ ансамблю барабанщиць Академії. Супроводжував заходи оркестр8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту.

Завершився урочистий захід проходженням курсантів та офіцерів навчального закладу святковим маршем та фотографуванням з почесними гостями.