Українські жінки у боротьбі за громадсько-політичні

6 березня з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок Наукове товариство Академії спільно з викладачем кафедри економіки та соціальних дисциплін Аллою Попружною організували онлайн-лекцію на тему «Українські жінки у боротьбі за громадсько-політичні права на початку 20 століття». Лекторка – Оксана Онищенко, викладачка історії України з Чернігівського базового фахового медичного коледжу, кандидат історичних наук, доцент. Під час заходу провели анонімне опитування щодо того, які асоціації виникають у респондентів після озвучення поняття «українська жінка». На лекції було розкрито тему суспільного становища жінки на початку ХХ століття, окреслено проблеми отримання освіти, професії та боротьби за виборчі права для жінок. Наприкінці зустрічі здобувачі освіти мали можливість написати відгук на інтерактивній дошці й поставити питання спікеру.