Участь у тренінгу “Гендерна рівність і вибори”

Про запровадження гендерної рівності у виборах — на тренінгу «ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ І ВИБОРИ» за методологією BRIDGE.

Проєкт BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) – це найбільш повний курс підвищення кваліфікації для спеціалістів, які працюють у сфері виборів, метою якого є покращення їх професіоналізму та розуміння стандартів і принципів якісного управління виборчим процесом.

Тренінг «Гендерна рівність і вибори» був проведений Центром управління навчанням учасників виборчих процесів (Joint Central Election Commission of Ukraine) у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES Ukraine), USAID Ukraine–USAID Україна та завдяки британській допомозі від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv).

Теми тренінгу розкрили питання:
✔️важливості забезпечення участі жінок у виборах не тільки як виборців, але і як кандидаток;
✔️виборчого процесу у розрізі гендерних питань;
✔️розвитку стратегії заохочення участі жінок у виборчому процесі;

Від Пенітенціарної академії України до участі в тренінгу долучилася професор кафедри економіки та соціальних дисциплін доктор філософських наук, професор Наталія ДОНІЙ.

Під час заходу застосовувались інтерактивні методи і технології навчання, що дозволило учасникам зануритися в різні ролі, притаманні виборчому процесу, деталізувати особливості виборчих систем і відкрити для себе умови, за якими в українській владі після чергових виборів може опинитися більша кількість жінок як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях.